Úvod » Domácnost » Scholl Velvet Smooth WET&DRY


        

Scholl Velvet Smooth WET&DRY

Pilník na chodidla Scholl Velvet do vody

skladem

 

Číslo produktu: 0611
EAN kód: PCS-VSWD456
běžná cena 1 100 Kč (47 Eu)
naše cena:
880 Kč (38 Eu) (Nejsme plátci DPH - informace jen pro firmy)
Hlídací pes:
Hlídací pes

Pilník na chodidla Scholl Velvet Smooth WET&DRY

Scholl Velvet Smooth WET&DRY

Popis elektrického pilníku na chdidla Scholl do vody:

Scholl Velvet Smooth wet & dry - elektrický pilník na chodidla do vody nová verze oblíbeného pilníku na chodidla.
Scholl Velvet Smoooth Wet & Dry je vylepšena tím, že tento pilník je vodotěsný, můžete ho tedy použít pro mokrou i suchou pedikuru. Tento elektrický pilník rychle a jednoduše odstraní ztvrdlou kůži na chodidlech a Vaše chodidla budou měkká a hladká.

Nejlepší volba pro domácí péči o pokožku vašich chodidel. Dobíjecí bezdrátový elektrický pilník Wet & Dry jak na suchou, tak mokrou pedikůru. Lze ho bezpečně používat i pod tekoucí vodou - třeba ve sprše. Disponuje dvěma rychlostními stupni rotace a speciálním povrchem nástavce s jehož pomocí snadno dosáhnete sametově hebkých chodidel bez ztvrdlé kůže, mozolů či otlačenin. Ergonomické zpracování zaručuje snadné i pohodlné použití.

Pro sametově hebká chodidla
- dobíjecí bezdrátový rotační pilník na chodidla
- použití na mokrou a suchou pedikůru
- možnost využití i pod tekoucí vodou
- dva rychlostní stupně rotace
- speciální povrch nástavce pro dokonalé odstranění ztvrdlé kůže
- ergonomické zpracování a kompaktní rozměry pro snadnou manipulaci

Snadné použití na suchou i mokrou pokožku
Díky vodotěsnému zpracování a bezdrátovému použití v kombinaci se speciálním povrchem nástavceumožňuje bezpečné využití rotačního pilníku na suchou či mokrou pokožku a to dokonce i pod tekoucí vodou. Čímž poskytuje možnost snadného propojení všech výhod jak suché, tak mokré pedikůry. Rychle dosáhnete těch nejlepších výsledků v péči o vaše chodidla, která se vám odvděčí krásným, sametovým vzhledem a hebkým pocitem na dotek.
Návod k použití: Obal uschovejte pro pozdější nahlédnutí. Bezpečnostní pokyny. Tento pilník na chodidla není vhodný pro osoby s diabetem a špatným krevním oběhem. Použijte pouze s nabíječkou určenou pro dobíjecí pilník na chodidla Velvet Smooth Wet & Dry.

První použití:

1. Před použitím si pečlivě přečtěte všechny bezpečnostní pokyny a návod k použití. 2. Před použitím pilník na chodidla plně nabijte.
Nabíjení pilníku na chodidla: 1. Zapojte USB kabel do zástrčky, zástrčku zapojte do elektrické zásuvky. 2. Přiložte pilník na chodidla na dobíjecí stanici tak, aby se kulaté body dotýkaly. Ujistěte se, že obě zařízení jsou zcela suchá. 3. Při nabíjení bude blikat zelené světlo. Po kompletním nabití bude zelené světlo nepřerušovaně svítit. Odpojte zástrčku z elektrické zásuvky.
Běžné použití: 1. Ujistěte se, že je rotační hlavice do pilníku na chodidla bezpečně nasazena. Nepoužívejte bez připojené rotační hlavice. 2. Zařízení zapnete a vypnete stisknutím. Pro změnu rychlosti na pomalý nebo rychlý chod použijte přepínač. 3. Rotační hlavicí jemně přejíždějte přes ztvrdlou kůži a pokračujte až do dosažení požadované úrovně hebkosti. Pokud na pilník na chodidla zatlačíte příliš silně, vypne se. Otřete nebo opláchněte nadbytečnou odumřelou kůži a nohy osušte. 4. Naneste hydratační krém a vmasírujte jej do svých nádherně hebkých nohou.
Čištění po použití: Pilník na chodidla vypněte a opláchněte pod tekoucí vodou. Osušte jej čistou suchou utěrkou a uchovávejte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí.
Výměna rotační hlavice: Rotační hlavici vyměňte, když zjistíte, že je méně účinná. Řiďte se níže uvedenými kroky a zkontrolujte, že je pilník na chodidla vypnutý. V tomto pilníku na chodidla používejte pouze rotační hlavice Scholl Velvet Smooth Wet & Dry.

Bezpečnostní pokyny: Pouze pro použití na ztvrdlou kůži chodidel. Pilník na chodidla nepoužívejte na žádné jiné části těla. Používejte jej pouze pro určené účely. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte na stejném místě po nepřerušovanou dobu delší než 3 až 4 sekundy. Pokud dojde k podráždění nebo nepříjemným pocitům, okamžitě používání ukončete. Nepoužívejte na popraskané, bolavé nebo podrážděné kůži. Při používání produktu v mokrém prostředí vždy dávejte pozor na riziko uklouznutí. Pilník na chodidla neponořujte na delší dobu do vody. Baterii dobíjejte pouze pomocí odpojitelné nabíječky dodávané s tímto zařízením. Pilník na chodidla používejte pouze s dobíjecí stanicí, která byla dodána společně s produktem. Pokud se pilník na chodidla nabíjí, nepoužívejte jej.
Varování: Před čištěním ve vodě odpojte pilník na chodidla od dobíjecí stanice. Dobíjecí stanice není vodotěsná: nenabíjejte v blízkosti vody, neoplachujte vodou a nepoužívejte ji, pokud máte mokré ruce. Napájecí kabel nelze vyměnit. Pokud je kabel poškozený, musíte zařízení zlikvidovat. Při používání pilníku na chodidla udržujte z jeho dosahu dlouhé vlasy a oděvy. Toto zařízení nemohou používat osoby (včetně dětí) se sníženými fyzickými, smyslovými nebo duševními schopnostmi nebo osoby, které nemají dostatečné zkušenosti a znalosti. Výjimkou je případ, kdy jsou pod dozorem osoby odpovědné za jejich bezpečnost nebo byly touto osobou poučeny o použití zařízení. Dohlédněte na to, aby si se zařízením nehrály děti. Vyjmutí dobíjecí baterie před likvidací. Vezměte prosím na vědomí, že tento postup je nevratný. Tento produkt obsahuje dobíjecí lithium iontovou baterii, kterou nelze vyměnit a která nesmí být likvidována spolu s běžným komunálním odpadem. Postupujte podle níže uvedených pokynů a baterii zlikvidujte v souladu s místními předpisy na schválených místních recyklačních nebo sběrných místech.
Krok 1: Pomocí vhodného nářadí opatrně odřízněte modrý měkký potah z dolní části rukojeti až k horní části spínače. Krok 2: Odstraňte držák šroubu a pomocí křížového šroubováku šroub odšroubujte. Krok 3: Vložte šroubovák do spodní části zařízení, otočením uvolněte spodní kryt a odkryjte vnitřní komponenty. Krok 4: Zasuňte šroubovák pod desku plošných spojů umístěnou vedle bateriového připojení, otočením připojení odpojte a uvolněte baterii. Další pokyny najdete na webové stránce www.scholl.com nebo volejte linku péče o zákazníky. Produkty se symbolem přeškrtnuté popelnice s kolečky musí být po ukončení své životnosti recyklovány odděleně od běžného komunálního odpadu. Zařízení nelikvidujte spolu s běžným komunálním odpadem. Váš místní prodejce domácích spotřebičů může v době vašeho nákupu náhradního produktu provozovat systém zpětného odběru. Pomoc a radu týkající se recyklačních míst vám také mohou poskytnout místní úřady.

K tomuto brousku na chodidla a paty doporučujeme přikoupit i náhradní brusné válečky - hlavice, které najdete v sekci: doporučujeme přikoupit.

Scholl elektrický brousek na chodidla do vody je k osobnímu vyzvednutí u nás v Bohumíně, nebo v Ostravě.

Sholl pilník na chodidla Ostrava

Všechna práva vyhrazena pro: www.minibike-minicross.cz

Scholl Velvet Smooth WET&DRY

Scholl pilník na paty

Sholl Velvet Smooth WET&DRY

Sholl Velvet Smooth WET&DRY zboží

Sholl Velvet Smooth WET&DRY prodej

Scholl Velvet Smooth WET&DRY akce

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.Zaujal Vás náš e-shop a chtěli by jste podobný, pak zavolejte na tel. č. +420 608 977 654 a my Vám jej vybudujeme.
N2MwNWUx
Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


       když cena klesne pod

        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: